Home Новини 22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

210

Сьогодні, 22 червня, 2018 року у селищі Новому вшановували пам’ять загиблих воїнів у Другій світовій війні та антитерористичній операції на Сході України з нагоди Дня скорботи та надання почестей пам’яті жертв війни в Україні.

У церемонії покладання квітів до обеліска Слави взяли участь представники Новенської селищної ради разом з головою Денисенко С.П., головою ветеранської організації селища -Ємець Л.В., поетесою селища Нового, члену жіночого клубу «Лілея» – Саєнко В.Л., а також представники установ, підприємств, розташованих на території селища, та небайдужі мешканці рідного селища.

Перед присутніми виступив з промовою селищний голова Денисенко С.П., та Голова ветеранської організації селища – Ємець Л.В., поетеса селища Саєнко В.Л. зачитала вірш, який написалаз даної нагоди, присвячений пам’яті загиблих воїнів у Другій світовій війні та антитерористичній операції на Сході України.

Після цього учасники заходу вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та покладанням квітів до обеліска Слави.