Home Новини 8 січня – День Визволення міста від фашистських загарбників

8 січня – День Визволення міста від фашистських загарбників

104

Хто не пам’ятає свого минулого, той не вартий свого майбутнього

Шановні ветерани, жителі селища Нового!

Від щирого серця вітаю Вас з 74-ю річницею визволення міста від фашистських загарбників!

У цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Бажаю всім жителям селища Нового добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідної країни, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.

З нагоди Дня визволення України від німецьких загарбників новенці покладуть 8 січня квіти до Обеліску Слави.

Запрошуємо жителів селища Нового 8 січня прийти до Обеліску Слави, щоб вшанувати пам’ять загиблих у Другій світовій війні і сучасних захисників України в антитерористичній операції.

Початок урочистостей о 10.00

Новенська селищна рада та виконавчий комітет