Home Новини День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Кожного року 14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що віддали свої життя та здоров’я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого селища, які 32 роки тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.

Дозвольте привітати Вас від імені селищного голови Денисенка С.П., секретаря селищної ради Огаль І.П., депутатів Новенської селищної ради та виконавчого комітетута побажати всім Вам та Вашим рідним і близьким, міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!