Home Оголошення Громадське слухання серед жителів Новенської селищної територіальної громади розпочнеться о 18 годині...

Громадське слухання серед жителів Новенської селищної територіальної громади розпочнеться о 18 годині 14 липня 2019 року

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СЕЛИЩА НОВОГО!

Новенська селищна рада повідомляє, що відповідно до розпорядження селищного голови «Про пропозицію щодо ініціювання добровільного приєднання до територіальної громади міста обласного значення Кропивницький та її громадське обговорення» від 01 липня 2019 року № 73-о/д та розпорядження селищного голови «Про внесення змін до розпорядження селищного голови «Про пропозицію щодо ініціювання добровільного приєднання до територіальної громади міста обласного значення Кропивницький та її громадське обговорення» від 01.07.2019 № 73-о/д» виноситься на громадське обговорення питання про добровільне приєднання Новенської селищної територіальної громади до Кропивницької міської територіальної громади Кіровоградської області.

Громадське слухання серед жителів Новенської селищної територіальної громади розпочнеться – о 18 годині 14 липня 2019 року на території футбольного стадіону «Металург», за адресою: смт. Нове, вулиця Металургів.

При собі обов’язково мати паспорт або інший документ, який засвідчує особу та місце реєстрації.

Просимо прийняти активну участь в громадському обговорені, оскільки від вирішення даного питання залежить подальша доля селища Нового!