Home Оголошення Інформація Новенської селищної ради м. Кропивницького про результати проведення конкурсу з відбору...

Інформація Новенської селищної ради м. Кропивницького про результати проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою

131

Інформація Новенської селищної ради м. Кропивницького про результати проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою, які будуть залучені для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, права оренди на які пропонуються для продажу на земельних торгах 

  1. Мета проведення робіт : виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, права оренди на які пропонуються для продажу на земельних торгах.
  2. Дані про земельні ділянки: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, продаж права оренди для розміщення автостоянки, орієнтовна площа земельної ділянки – 0,1200 га, місце розташування : м. Кропивницький, смт. Нове,                             вул. Мурманська (біля земельної ділянки по вул. Мурманська, 3А)
  3. Строк подання конкурсної документації: до «16» жовтня 2018 року (включно).
  4. Поштова адреса, за якою подаються документи: 25491, Кіровоградська область, м. Кропивницький, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада.
  5. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться «23» жовтня 2018 року о 10.00 за адресою : Кіровоградська область, м. Кропивницький, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада, зал засідань.
  6. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефоні: Кіровоградська область, м. Кропивницький, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада, каб. 3, телефон для довідок (0522) 31-99-26, контактна особа -.Масленников Вадим Володимирович
  7. Результат проведення конкурсу: Конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою, які будуть залучені для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, права оренди на які пропонуються для продажу на земельних торгах визнано таким, що не відбувся, у зв’язку з тим, що на участь у конкурсі подано заяву від одного учасника ( Протокол № 4 від 12.09.2018 р. конкурсної комісії по відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою)