Home Оголошення Інформація Новенської селищної ради м. Кропивницького про результати проведення конкурсу

60

Інформація Новенської селищної ради м. Кропивницького про результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення експертної оцінки для продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення

1. Мета проведення робіт : виготовлення та затвердження в установленому законодавством порядку експертної оцінки для продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
  2. Дані про земельні ділянки: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, для розміщення виробничої бази площа земельної ділянки – 0,2761 га, місце розташування : м. Кропивницький, смт. Нове, вул. Мурманська, 37К.
  3. Строк подання конкурсної документації: до «24» квітня 2019 року(включно).
  4. Поштова адреса, за якою подаються документи: 25491, Кіровоградська область, м. Кропивницький, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада.
  5. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться «10» травня 2019 року о 10.00 за адресою : Кіровоградська область, м. Кропивницький, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада, зал засідань.
  6. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефоні: Кіровоградська область, м. Кропивницький, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада, каб. 3, телефон для довідок (0522) 31-99-26, контактна особа -.Масленников Вадим Володимирович
  7. Результат проведення конкурсу: Конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою, які будуть залучені для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, права оренди на які пропонуються для продажу на земельних торгах визнано таким, що не відбувся, у зв’язку з тим, що на участь у конкурсі подано заяву від одного учасника ( Протокол № 8 від 10.05.2019 р. конкурсної комісії по відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою).