Home Оголошення Новенська селищна рада пропонує прийняти активну участь у розробці меморандуму

Новенська селищна рада пропонує прийняти активну участь у розробці меморандуму

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СЕЛИЩА НОВОГО!

Новенська селищна рада пропонує прийняти активну участь у розробці меморандуму (угоди) між громадою селища Нового та міською радою міста Кропивницького, у разі позитивного вирішення питання щодо приєднання нашої громади до громади міста Кропивницького.

Прохання подавати пропозиції  у письмовому вигляді до приймальні селищного голови.

Під час проведення громадських слухань, проект меморандуму (угоди) планується винести на обговорення та підготовлення його до підписання.

Згідно угоди, міська рада м. Кропивницького буде зобов’язана виконати прописані вимоги у разі приєднання територіальної громади селища Нового до Кропивницької міської територіальної громади.

Термін подання пропозицій до 09 липня 2019 року.

НОВЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА