Home Оголошення Оголошення

Оголошення

234

З метою встановлення на території селища Нового єдиного функціонального механізму розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та відповідно до рішення Новенської селищної ради від 25 жовтня 2019 р.  № 1268 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території селища Нового». Селищна рада звертається до підприємців, яким надане місце для розміщення тимчасових споруд (далі – ТС) для провадження підприємницькою діяльністю в       смт. Новому, з метою розроблення технічної документації та замовлення витягу з технічної документації по нормативно грошовій оцінці та укладення договору особистого строкового сервітуту.

Власникам ТС необхідно протягом 8 місяців з дня прийняття вищезазначеного рішення необхідно укласти договір особистого строкового сервітуту.

У разі невиконання зазначеної вимоги буде вирішуватись питання про позбавлення суб’єкта господарювання права на розміщення ТС.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: м. Кропивницький, смт. Нове, вул. Металургів, 3 та за телефон: (0522) 30-25-45, 30-22-77.