Home Новини Привітання до свята 1 Вересня — День знань

Привітання до свята 1 Вересня — День знань

101

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів!

Свято 1 вересня – це день завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка!

У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження,

Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Про знання можна казати багато, але хочеться скористатися висловлюваннями мудрих людей, які варто взяти до уваги на все життя.

Знання це скарб, а вміння вчитись — ключ до нього.

Знання тільки тоді знання, коли воно набуте зусиллями думки, а не пам’яттю.

Знання є невід’ємною частиною виховного процесу будь-якої людини. Не має значення скільки класів чи семестрів Ви провчились, але здобуті знання завжди залишаться з Вами. Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.

А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Бажаємо нашим шановним викладачам, всім працівникам освіти, студентам та школярам , міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже знання- це сила!

Зі святом Вас!

Новенська селищна рада