Home Новини Привітання з Днем дошкільного працівника!

Привітання з Днем дошкільного працівника!

557

Сьогодні в нашій державі відзначають Всеукраїнський День вихователя та всіх дошкільних працівників. Свято має за мету привернути увагу до дошкільних навчальних закладів, їх працівників і до дошкілля в цілому.

Випадкових людей у цій галузі немає (та й бути не повинно!). Всі, хто причетний до дошкілля, це люди, що мають неабияку любов до дітей та своєї справи, володіють величезним терпінням, ладні дарувати вихованцям та їх батькам свої навички, вміння, свою турботу, ніжність, ласку, порозуміння. Від цих людей залежить майбутнє нашої держави, адже ті зернята, що закладені працівниками дошкільних закладів у душі вихованців, проростуть в майбутньому великими плодами. Тож подальша доля кожної маленької людини, кожного з нас в певній мірі залежить від мудрості та навичок вихователя, від його терпіння та вміння осягнути дитячу душу, внутрішній світ малюка.

Цей день, окрім вихователів, відзначають медичні сестри, помічники вихователів, музичні керівники, психологи, інструктори з фізичного виховання, завгоспи, кухарі, обслуговуючий персонал дошкільних закладів.

Тож всіх причетних до дошкільного дитинства вітаємо зі святом!

Бажаємо мудрості, натхнення, позитиву в роботі. Нехай все задумане Вами здійсниться, хай Вас переслідують креативні знахідки та творчі задуми. Родинного тепла, взаємопорозуміння, бажання жити і творити! Миру на рідній землі!!!

З повагою Новенська селищна рада та виконавчий комітет