Home Новини Протокол громадського обговорення (слухань) містобудівної документації – детальний план території житлового масиву...

Протокол громадського обговорення (слухань) містобудівної документації – детальний план території житлового масиву «південний» на території смт. Нове м.Кіровограда

170

Громадське обговорення (слухання) розпочались о 15-00 год. в сесійний залі Новенської селищної ради за адресою: смт. Нове, вул. Металургів,3.

Для участі у громадському обговоренні (слуханнях) зареєструвались 63 осіб, всього присутніх 67 осіб.

Присутні: представник ПрАТ «Інстітут «Кіровоградагропроект» – Олейник П.П.; спеціаліст II категорії (землевпорядник) Давиборщ В.Т..

ВИСТУП: селищного голови Денисенко Сергія Павловича, який запропонував відкрити захід – громадське обговорення – ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЖИТЛОВОГО МАСИВУ «ПІВДЕННИЙ» НА ТЕРИТОРІЇ СМТ. НОВЕ М. КИРОВОГРАДА , який повідомив про те, що відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» за відсутності містобудівної документації будь – які дії в сфері містобудування та земельних відносин – забороняються.

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України “Про основи містобудування” та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України N 555 від 25 травня 2011 р. ми проводимо громадське обговорення (слухання) проекту містобудівної документації – ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЖИТЛОВОГО МАСИВУ «ПІВДЕННИЙ» НА ТЕРИТОРІЇ СМТ. НОВЕ М. КИРОВОГРАДА . Містобудівна документація виконана на професійному рівні, відповідає вимогам містобудівного законодавства, державних будівельних норм ДБН 360-92** «Містобудування. Планування та забудова міських та сільських поселень»,ДБН Б.1.1-4:2012 «Склад та зміст детального плану території», Земельного Кодексу України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та іншим нормативно правовим актам місцевого та загальнодержавного значення. Денисенко С.П. запропонував наступний

 ПОРЯДОК ДЕНИЙ:

  1. Обрання головуючого,секретаря та членів лічильної комісії.
  2. Затвердження порядку денного та регламенту слухань.
  3. Преставлення проекту детального плану території житлового масиву « Південний» .
  4. Розгляд : пропозицій поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території житлового масиву « Південний» тазапитань.

Громадянка К. запропонувала продовжити список учасників громадських слухань після 17 години, тому що більша частина власників земельних ділянок працює,але вони ознайомлені з темою слухань и мають бажання брати участь. Присутні підтримали пропозицію.

  1. Присутні запропонували обрати:

Лічильну комісію у складі трьох осіб Ф. Трояновський ,О. Сорока, С. Лотицька.

Голосували: ЗА – 63 , ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0.

Прийнято одноголосно.

Головуючим громадського обговорення (слухань): Денисенко Сергія Павловича, селищного голову.

Голосували: ЗА – 63 , ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0.

Прийнято одноголосно.

Секретарем громадського обговорення (слухань): Щекатуріна С.В. заступника селищного голови з питань виконавчих органів, відповідального за організацію проведення громадських слухань.

Голосували: ЗА – 63 , ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0.

Прийнято одноголосно.

  1. Затвердження порядку денного та регламенту слухань.

Доповідає представник розробника ПрАТ «Інстітут «Кіровоградагропроект»: Олейник П.П – 20 хв. Потім запитання – на запитання до 1 хв. на відповідь до 2 хв. Закінчення заходу 16.30.

Голосували: ЗА – 63 , ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0.

Прийнято одноголосно.

Денисенко С.П. роз’яснив присутнім вимоги ст. 21 Закону України «Регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України N 555 від 25 травня 2011 р зазначивши, що запитання, пропозиції та зауваження мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно – правових актів (тобто по суті сьогоднішнього зібрання) Запитання, пропозиції та зауваження не по суті не розглядаються. Одночасно звернула увагу присутніх що пропозиції до проекту містобудівної документації мають право подавати:

– повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

– юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

– власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; депутати сільської ради.

На громадському обговоренні (слуханнях) виступили:

Олейник П.П. – головний архітектор проекту – Детальний план території житлового масиву «Південний» на території смт. Нове м. Кіровограда.

Доповідач зазначив, що інститутом «Кіровоградагропроект» було розроблено Детальний план території житлового масиву «Південний» на території смт. Нове м. Кіровограда., в межах Новенської селищної ради.

Основна мета розробки на основі проведеного аналізу визначити планувальну організацію і розвиток території для забезпечення комплексної садибної забудови в структурі населеного пункту.

В основу планувальної організації території враховувалось наявність існуючих земельних ділянок, що обумовлені матеріалами публічної кадастрової карти та перспективами розвитку населеного пункту. Організація території формується із врахуванням всіх інтересів та діючих документів, створюється житловий фонд на території, система обслуговування населення,формується вулично-дорожня інфраструктура та інженерне забезпечення території.

Територія в планувальному відношенні поділена на три частини: північна-обмежена вул. Металургів із півночі та повітряною лінією електромереж із півдня( 33 ділянки); центральна-обмежена повітряною лінією електромереж із півночі та вул.. Ливарна із півдня (119 ділянок); південна – обмежена вул. Ливарна із півночі та вул. Кринична із півдня (38 ділянок ). Всі житлові квартали поєднані вулично-дорожньою мережею із розміщеними на них інженерними комунікаціями. В північній частині території, вздовж вулиці Металургів проходить магістральний газопровід високого тиску, теплотраса та водопровід.

За основну планувальну одиницю проектного кварталу житлової забудови прийнято садибну ділянку. Проектом передбачено розташування на території 190 садибних ділянок загальною площею 20,45 га. Житлові будинки розраховані на проживання однієї сім’ї . Розташування та форма будівель уточнюється при розробці проектів забудови.

Обслуговування населення території передбачається від існуючої інфраструктури селища,радіус обслуговування якої забезпечує доступність до проектних житлових будинків.

Передбачена проектом дорожньо-транспортна мережа груп житлових будинків забезпечує доступний та безпечний транспортний зв’язок з автомобільними дорогами загальної мережі смт. Нове. Територія доріг всіх категорій відділяється від інших територій забудови групи житлових будинків геодезично зафіксованими границями – червоними лініями. Проїзна частина вулиць та проїздів має ширину 6.0 та 7.0 метрів,що забезпечує двосторонній рух автотранспорту,тротуари влаштовуються по обидва боки від проїзної частини вулиці.

Благоустрій та озеленення території відбувається за рахунок індивідуальних забудовників, шляхом висадження фруктових дерев на власних ділянках забудова .Проектна забудова підключається до існуючих інженерних комунікацій селища.

Переважним видом забудови є одноквартирні малоповерхові будинки до трьох поверхів для проживання однієї сем’ї. Допустимі види використання це об’єкти обслуговування цієї зони, гаражі для збереження автомобілів,споруди інженерно-техничного забезпечення.

С.В. Щекатурін доповів , що за результатами проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території житлового масиву на території смт. Нове м. Кіровограда були усні пропозіції ,які відповідно були прийняті до уваги розробниками та отримана електрона письмова пропозиція В№ 523 від 01.08.2019 року. До поданої письмової пропозиції було надано роз‘яснення згідно :

  1. Закону України « Про приватизацію державного житлового фонду» . Ст. 10 Утримання приватизованих квартир ( будинків),житлових приміщень у гуртожитків.
  2. Земельного кодексу України ст.. 42.Земельні ділянки багатоквартирних жилих будинків.
  3. Постанови КМУ від 25.05.2011 №555. Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку,або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Запитання: Гр. К. – Чи були враховані при розробці ДПТ інженерні мережи?

Відповідь: Олейник П.П. – Всі мережі нанесенні згідно топо-геодезичної зйомки та погоджені у відповідних інстанціях.

Запитання: Гр. Б. -Газова мережа проходить повз земельні ділянки, як бути при будівництві? Чи маю право змістити лінію забудови ?

Відповідь: Олейник П.П. При будівництві Ви повинні узгодити будівельний план з Міськгазом, а потім проводити будівництво.

Запитання: Гр. Б.-Межі земельних ділянок зміщенні на деяку відстань , від існуючих координат нанесенних на техничну документацію. Як бути?

Відповідь: Олейник П.П.- Документація ,яка виготовлювалась раніше вироблена в СК 98 , а на данний час при розробці ДПТ використана СК 2000.

Запитання: Гр. К. На дорозі розритий котлован , коли дорогу приведуть до ладу?

Відповідь: Щекатурін С.В. – найближчим часом ми плануємо виконати грейдерування доріг масиву.

Тривають дебати.

Запитання: Гр.Т. – Може ми вже перейдемо до голосування?

Відповідь: Денисенко С.П.- Так,згодні.

Денисенко С.П. зазначив, що порядок денний нашого громадського обговорення (слухань) проекту ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЖИТЛОВОГО МАСИВУ «ПІВДЕННИЙ» НА ТЕРИТОРІЇ СМТ. НОВЕ М. КИРОВОГРАДА , згідно регламенту вичерпано. Вважаю ми попрацювали плідно. Отже, за підсумком (пропозицій та зауважень), можна зазначити, що громадське обговорення (слухання) містобудівної документації – ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЖИТЛОВОГО МАСИВУ «ПІВДЕННИЙ» НА ТЕРИТОРІЇ СМТ. НОВЕ М. КИРОВОГРАДА відбулися.

ВИРІШИЛИ: Підтримати розроблений проект ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЖИТЛОВОГО МАСИВУ «ПІВДЕННИЙ» НА ТЕРИТОРІЇ СМТ. НОВЕ М. КИРОВОГРАДА та подати на розгляд сесії Новенської селищної ради для затвердження.

Голосували: ЗА – 63 , ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0.

Прийнято одноголосно.

Громадське обговорення (слухання) містобудівної документації – ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЖИТЛОВОГО МАСИВУ «ПІВДЕННИЙ» НА ТЕРИТОРІЇ СМТ. НОВЕ М. КИРОВОГРАДА пропоную закрити.

Головуючий громадського обговорення (слухань) Денисенко С.П

Секретар громадського обговорення (слухань) Щекатурін С.В.