Home Оголошення Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації

55

Детальний план території для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (будівництво сонячної електростанції) в районі вул. Ливарної на території Новенської селищної ради

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (будівництво сонячної електростанції) в районі вул. Ливарної на території Новенської селищної ради.

Проект виконаний ТОВ «Ареал-проект (25006, м. Кропивницький, вул. Гагаріна, 9, тел. 32-06-77) на замовлення Новенської селищної ради. Розроблення проекту здійснено на підставі рішення Новенської селищної ради від 05.03.2019 № 1112 Про внесення змін до рішення Новенської селищної ради від 13.07.2018 р. № 910 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ЕНЕРГОПАРК 2».

Метою детального плану території є визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно – гігієнічними нормами, розташованої на території Новенської селищної ради та визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва сонячної електростанції.

Площа території проектування в межах детального плану території – 16,0000 га.

Ознайомлення з детальним планом території відбуватиметься в приміщенні Новенської селищної ради в залі засідань з червня початок з 14:00.

Також матеріали детального плану можна завантажити за посиланням тут.

Пропозиції до проекту детального плану території для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (будівництво сонячної електростанції) в районі вул. Ливарної на території Новенської селищної ради,  подаються на адресу Новенської селищної ради, смт. Нове, вул. Металургів, 3 у письмовій формі в період з 01 червня по 30 червня 2019 року. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Щекатурін С.В. тел. 066-499-26-31.