Home Оголошення Публічний договір про надання мешканцям приватного сектору та багатоквартирних житлових будинків послуг...

Публічний договір про надання мешканцям приватного сектору та багатоквартирних житлових будинків послуг з вивезення твердих побутових відходів

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СЕЛИЩА НОВОГО!

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР
про надання  мешканцям  приватного сектору та багатоквартирних житлових будинків послуг з вивезення твердих побутових відходів

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

до Публічного Договору про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у смт. Новому  від 01 серпня 2019 р.

Комунальне підприємство «Благоустрій селища Нового» Новенської селищної ради (код ЄДРПОУ 42984524), розташоване за адресою: 25491, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, смт. Нове, вул. Металургів, 3, визначене виконавцем  послуг з вивезення твердих побутових   відходів у смт. Новому на підставі рішеня виконавчого комітету Новенської селищної ради від 16 липня 2019 р. № 68, пропонує до укладення Публічний Договір від 01 серпня 2019 р. «Про надання мешканцям  приватного сектору та багатоквартирних житлових будинків послуг з вивезення твердих побутових відходів» власникам (наймачам, орендарям) квартир в багатоквартирному житловому будинку та власникам (наймачам, орендарям) одноквартирного житлового будинку приватного сектора (Споживачам).

Начальник КП «Благоустрій селища Нового» Новенської селищної ради С. В. Кигим

Переглянути Публічний договір>>