Home Новини Що треба знати про коронавірус

Що треба знати про коронавірус

527

На сайті https://covid19.gov.ua/ ви можете дізнатися як передається захворювання, хто входить до групи ризику, як себе захистити від вірусних інфекцій, ознайомитись з інформацією про стан захворюваності на COVID-19 та обмеження, запроваджені через коронавірус.

На сайті Національної служби здоров’я України https://nszu.gov.ua/covid можна ознайомитись з детальною інформацією про коронавірус.

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд запроваджує більш жорсткі обмежувальні заходи

На позачерговому засіданні 2 квітня Уряд ухвалив нову редакцію постанови   № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Також постановою закріплюються правила проведення самоізоляції та обсервації. Контроль за дотриманням режиму самоізоляції здійснюється поліцейськими, військовослужбовцями, Національною гвардією, працівниками державних установ Міністерства охорони здоров’я тощо.

Згідно з прийнятими змінами, на всій території України з 6 квітня до кінця карантину діятиме заборона на:

  • перебування в громадських місцях без вдягнутої маски, респіратора;
  • переміщення групою осіб більш ніж дві особи (крім випадків службової необхідності та супроводження дітей);
  • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон (крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності);
  • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, установ і закладів, що надають соціальні послуги;
  • перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, тощо.