Home Новини Термін подання е-декларацій продовжено до 1 травня

Термін подання е-декларацій продовжено до 1 травня

101

Для осіб, які вперше цьогоріч подаватимуть електронні декларації, строк подовжено до 1 травня 2017 року.

Про це повідомив автор ініціативи, народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв, передає УНН.

Відповідна правка була ухвалена парламентом при голосуванні у другому читання законопроекту «Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про запобігання корупції».

На думку нардепа, це необхідно було зробити, в першу чергу, через те, що декларанти не встигають зібрати усі необхідні відомості для заповнення декларації у встановлений законодавством строк до 1 квітня. Йдеться про 700-800 тисяч службових і посадових осіб, які працюють в органах влади та місцевого самоврядування, у державних та комунальних установах, закладах і організаціях.

«Час, який ми передбачили у змінах до закону, дозволить їм зібрати повний пакет документів для коректного заповнення декларації, щоб у контролюючих органів потім не виникали питання. Окрім того, пролонгація на місяць кінцевого строку подачі декларації дозволить розвантажити систему НАЗК, яка ледь справилась з першою хвилею декларацій 100 тисяч посадовців», – пояснив він.

27 березня  2017, 13:36