Home Новини У селищі Новому урочисто відзначили 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій...

У селищі Новому урочисто відзначили 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

71

09 травня у селищі Новому відбувся урочистий захід «Відгомін історії», присвячений річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Розпочато захід панахидою, настоятель храму святого Миколая селища Нового, протоієрей Роман Петренко, привітав ветеранів та жителів зі святом Дня Перемоги. У своєму вітальному слові священик звернув увагу на те, щоб у свідомості молодого покоління відображалася історична память про цю подію. Також побажав, щоб і нинішнє молоде покоління мало у своєму серці ту віру і ту мужність, яку мали ветерани.

До проведення заходу долучилися селищний голова Сергій Денисенко, секретар селищної ради Ірина Огаль, депутати Новенської селищної ради, ветерани, жителі селища Нового.

– Немає нічого більш хвилюючого, ніж день, коли по вулицях йдуть сивочолі учасники Великої перемоги. Їх спини зігнуті від старості та хвороб. Їм все складніше нести рівні колонки незмінно блискучих орденів і медалей. Але вони не звикли здаватися, це- переможці, гордість країни, що жертвували своїми життями заради нашого мирного і світлого майбутнього, зазначив Сергій Денисенко. На жаль, у нашій країні зараз іде неоголошена війна, у якій гинуть кращі сини України. Тому і ми, і наші діти, і внуки повинні пам’ятати про них, про їхній подвиг.

Протягом заходу гарний настрій присутнім своїми виступами створювали:

– вокальний гурт «Джерельце загальноосвітньої школи II-III ступенів №10 – художній керівник Тетяна Вощенко,

– народний художній колектив України театр танцю «В гостях у казки»- художній керівник Аліна Русул,

– солісти Кіровоградської обласної філармонії В. Бурага, В. Кузьменко.

А. Бушмакіна. На стадіоні «Металург» відбулася товариська зустріч футбольних команд, після гри військово-польова кухня частувала мешканців та гостей селища солдатською кашею та солодким запашним чаєм.