Home Новини У селищі Новому відзначили визволення міста від фашистських загарбників (ФОТО)

У селищі Новому відзначили визволення міста від фашистських загарбників (ФОТО)

412

Сьогодні, 8 січня відзначили 76 річницю звільнення міста від фашистських загарбників. Цього дня відзначають одну з найзнаковіших подій в новітній історії – визволення від фашистських загарбників. Битва, що тривала довгі 22 місяці, стала одним із вирішальних чинників розгрому військ гітлерівської Німеччини та її союзників.

Для усіх нас 8 січня – це особливий день, день визволення нашого міста від гітлерівської окупації – одна з героїчних сторінок Другої світової війни. 76 років тому воїни 2-го Українського фронту за чотири дні напружених бойових дій назавжди звільнили наше місто від німецької неволі.

Важкою ціною далася нам ця перемога. Понад 36460 воїнів, славних синів і дочок нашого народу, віддали своє життя за визволення міста.

Ми високо цінуємо безсмертний подвиг визволителів і бережемо у своїх серцях пам’ять про живих і полеглих героїв, які пролили кров і віддали своє життя за нашу свободу.

Сьогодні, вже внуки перейняли естафету оборонців рідної землі. Кращі сини захищають зі зброєю в руках свободу і єдність держави на сході України. Низький уклін вам, ветерани, велика подяка за можливість жити і працювати на благо України, за дитячий сміх, за спокій матерів, за хліб на нашому столі. Від щирого серця бажаємо вам миру та щастя, здоров’я, довголіття та благополуччя! До заходу долучилися представники громадськості та селищної влади. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до обеліску Слави.