Home Новини У смт Новому відбулося покладання квітів з нагоди 75-річниці вигнання нацистів з...

У смт Новому відбулося покладання квітів з нагоди 75-річниці вигнання нацистів з України

18

Сьогодні, 28 жовтня, новенчани зібралися біля обеліску Слави з нагоди 75-річниці вигнання нацистів з України.

З нагоди 75-ї річниці визволення України від нацистських загарбників, у покладанні квітів приймали участь селищний голова Сергій Денисенко, Ірина Огаль – секретар селищної ради, заступники селищного голови. Віра Іванівна Махоріна – секретар ветеранської організації учасників бойових дій Другої світової війни смт Нового, почесна громадянка селища Нового, помічник депутата Новенської селищної ради сьомого скликання, Лариса Володимирівна Ємець – голова ГО «Мак», представники громадськості.

Сергій Денисенко нагадав про сумні сторінки нашої історії, закликав громаду пам’ятати про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування в своїй новітній історії. Український народ зі зброєю в руках відстоює своє право жити в незалежній і єдиній державі. На превеликий жаль маємо загиблих, які ціною свого життя відстоюють незалежність України.

Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять про усіх загиблих захисників України та поклали квіти до обеліску Слави.