Home Вакансії

Вакансії

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

  1. Заява на ім’я селищного голови про участь у конкурсі, в якій зазначають про ознайомлення із встановленим законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби в органах місцевого самоврядування.
  2. Заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками.
  3. Фотокартка розміром 4х6 см
  4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.
  5. Декларація осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік згідно із Законом України «Про запобігання корупції» шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Електронний цифровий підпис претендент може отримати в Акредитованому центрі сертифікації ключів, який розташований на першому поверсі Кіровоградської об’єднаної податкової інспекції, за адресою:
    м. Кропивницький, вул.Глінки, 2, каб. 15.Телефон для довідок 36 – 69 – 52).
  6. Копія документа, який посвідчує особу (паспорт).
  7. Копія ідентифікаційного номера (за наявності).
  8. Військовий квиток (для військовозобов’язаних або військовослужбовців).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, резюме, наукові публікації тощо).

Новенська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади.

Начальник відділу фінансового забезпечення (бухгалтерська служба) – головний бухгалтер

Кандидатам на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади визначені наступні вимоги:

Громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта економічного або бухгалтерського спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 10 років або на керівних посадах не менше 2 років, або на керівних посадах в бюджетній сфері не менше 3 років.

Знання законів та інших актів законодавства з питань регулювання господарської діяльності та ведення бухгалтерського обліку, навички роботи в комп’ютерних офісних програмах (Word, Excel, Access), програмах «Місцеві бюджети», «М.E.Doc K».

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення, подають документи за адресою: 25491, м. Кропивницький, смт. Нове, вул. Металургів,3, каб.5.

Документи приймаються по 05 січня 2018 року.

Додаткову інформацію щодо умов подання документів, функціональних обов’язків, умов оплати праці можна отримати за телефонами: 30-25-45, 31-99-26.

(Оприлюднено у віснику Міської ради м. Кропивницького «Вечірня газета» від 08.12.2017 року №49 (1549)).

 

Попередні вакансії>>