Home Новини З Новорічними святами наші шановні, дорогі ветерани!

З Новорічними святами наші шановні, дорогі ветерани!

173

Сьогодні, 28 грудня 2019 року, селищний голова Сергій Денисенко та секретар селищної ради Ірина Огаль у приміщенні Новенської селищної ради привітали ветеранів Другої світової війни, інвалідів війни, учасників бойових дій Другої світової війни (1939 – 1945 р. р.) та вдів померлих інвалідів, смт Нового з наступаючими святами, Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

– Ми завжди раді вас бачити, спілкуватися з вами, тим більше напередодні новорічних свят. І ми приготували вам новорічні подарунки, вітаючи зазначив Сергій Денисенко.

– Я хочу щиро привітати вас, з усіма святами, нехай Новий рік, Різдво Христове прийдуть до вас з миром, добром, гарними новинами, щоб ні в кого більше не було біди. Ми бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту. Кожному з них керівники селища вручили святкові подарунки – солодощі.

– До привітань селищного голови приєдналась і секретар селищної ради. Прийміть привітання від мене та депутатського корпусу Новенської селищної ради, а присутнім дорослим дітям, наших ветеранів, хочеться подякувати за вашу увагу та турботу за своїх близьких та рідних, за те, що ви не залишили їх та не обділили своїм теплом і добром. Ветеранів, які нажаль не змогли прийти до ради, привітають вдома. Ми дуже вдячні шановній Махоріній Вірі Іванівні, секретарю ветеранської організації, почесній громадянці селища Нового, яка завжди опікується та турбується за вас, ветеранів, хочу побажати їй довгого віку та міцного здоров’я.

– Зі щирими словами вдячності, великої людської пошани, звернулася до керівництва Новенської селищної ради, ветеран війни, учасник бойових дій Война Ганна Михайлівна, яка побажала усім присутнім добробуту, великого людського щастя і Божої благодаті.

З Новорічними святами наші шановні, дорогі ветерани!